W lutym 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

7 lutego 2018 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wraz z paniami przytgotowały program artystyczny, na który składały się wiersze, inscenizacje pt. "Koncert życzeń" i "Cztery babcie" oraz piosenki. Krasnoludki zatańczyły dla babć i dziadków poleczkę i walczyka. W ten sposób przedszkolaki okazały wielką miłość swoim dziadkom. Obdarowały ich przygotowanymi przez siebie upominkami w postaci kwiatów wykonanych z kolorowego papieru. Mamy upiekły przepyszne ciasta, którymi częstowali się zaproszeni goście wraz z Krasnoludkami. Pani Grażynka i pani Ania serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.
KRASNOLUDKI I PANIE

KRASNOLUDKI NA BALU

9 lutego 2018 r. Krasnoludki bawiły się na Wielkim Balu Karnawałowym. Wśród przebierańców nie zabrakło księżniczek, wróżek, piratów, batmanów, supermenów, policjantów, wojskowych i kościotrupów. Dzieci tańczyły w parach, wężykach, pociągach. Bal prowadził wodzirej i proponował interesujące zabawy. Krasnoludki brały udział w konkursach: taniec pingwinów i gorący balon, które wygrały. Dzieci uczestniczyły w sesji fotograficznej, z której zdjęcia będą dla nich pamiątką. Na długo przedszkolaki zapamiętają miniony bal.

« 1 2 3 4 5 6 7 »